Wat: Geluidsmeditatie
Datum: Woensdag 25 juni
Tijd: inloop 19:00 I 19:15 start I 20:15 einde
Locatie: In de Metabolic (links naast het cafe)
Taal: Engels
Toegang: Geef je van te voren op via het aanmeldformulier.
Op donatie: Kies zelf wat het beste bij jouw financiële situatie past.
- 1-5 euro stadspasgroene stip of minima inkomen
- 7,5-15 euro student of weinig financiële ruimte
- 15-20 euro regulier
Klankmeditatie (Soundbathing)
Een diepgaande luisterervaring met klankschalen, drum, fluit, klankstaafjes en stem om deelnemers via trillingen te begeleiden naar ontspanning en bewustwording. Ideaal voor mensen die op zoek zijn naar rust, helderheid en een innerlijke reset. Gecombineerd met subtiele Yin-houdingen die gericht zijn op het losmaken van het fascia, ter ondersteuning van het natuurlijke herstel van het lichaam.
Praktische info
Het is fijn als je minimaal 5-10 minuten van te voren aanwezig bent. De meditatie duurt een uur. Draag kleding waar jij je comfortabel in voelt. Neem als je hebt een eigen yogamatje en kussen mee.
Over Judy Young
Judy Young verweeft haar performatieve kunstpraktijk met meditatieve technieken. Haar werk brengt boodschappen over binnen het Yin- en Yang-spectrum. Met 12 jaar ervaring in yoga en 6 jaar in klankheling, creëert zij een unieke benadering van heling en expressie. Momenteel geeft ze les bij Yoga School Noord en heeft ze soundmeditatie-workshops verzorgd bij onder andere Felix Meritis, het Van Gogh Museum, Stichting Nowhere Theatre en Lola Lieven. Later dit jaar start zij met haar diploma in de Grondslagen van de Chinese Geneeskunde.