KONING CEUVEL | KONINGSNACHT
25 APRIL | 21:00 – 03:00 | CAFÉ DE CEUVEL / METABOLIC LAB
Tickets: €25,-
Hier is-ie weer! Koning Ceuvel!
En zeker niet voor het laatst, want gelukkig mogen we nog even blijven! Dit jaar blijven we lekker binnen, om de nestelende dieren op onze Zoöp en onze lieve buren tegemoet te komen.
De pret zal zeker niet gedrukt worden, met nieuwe acts, talloze dansjes, lieve mensen & nog meer liefde! Onze stadse oase staat in vuur en vlam: het hele café wordt een dansvloer, en de artiesten gaan los in de woonboten aan het water.
Een avond vol ontdekkingen, met live muziek tussen het opkomend groen aan de waterkant, gevolgd door een nacht vol spannende dj-sets!
*Wij hebben geen bewaakte garderobe
Aangepaste datum Koningsnacht
In 2025 valt Koningsdag echter op een zondag. Er is afgesproken dat de feestdag dan met een dag vervroegd wordt. In 2025 vindt Koningsdag daarom plaats op zaterdag 26 april, Koningsnacht dus op vrijdag de 25e!
LINE-UP (voorlopig)
Veranda
21:00 – 22:00 | Frits & Ben
Café
22:15 – 23:30 | Wise Flower
00:00 – 01:00 | Trackvogels
01:30 – 03:00 | Arabella Memdouh
Metabolic Lab
23:30 – 02:00 | Ruok
02:00 – 03:00 | Partygirl
Hupsaké
21:30 – 01:00 | Amsterdam Music Project
TICKETS
ARABELLA MEMDOUH
De in Amsterdam gevestigde DJ en producer Arabella Memdouh brengt een frisse en energieke sound op elk podium waar ze staat, naadloos versmolten met haar roots met elektronische SWANA edits, indiedance en progressive house. Opgegroeid in een muzikale familie, werd haar jeugd ondergedompeld in de betoverende melodieën van psychedelische rock en Arabische pop, die haar geluidspalet onderweg vormgaven.
Door de jaren heen heeft Arabella Memdouh opgetreden op iconische podia en festivals zoals Lowlands, Paradiso, Sisyphos (DE),Lago Lago, Beirut Electro Parade (FR), Thuishaven, Wildeburg, Sissi’s en Bosburcht Festival.
instagram.com/arabellamemdouh
arabellamemdouh.com
WISE FLOWER
Opgebloeid op de Amsterdamse podia. Wise Flower is een een internationale groep met Nederlandse, Griekse en Hongaarse leden die hun eigen nummers spelen in een dwarsdoorsnede van rollende blues & gospel, groovende funk`n`roll! Ze zijn echt de te-ting goed!
Trackvogels
Een avontuurlijke band uit Amsterdam en omstreken, altijd op zoek naar nieuwe geluiden en invloeden. Geworteld in de ritmes van West-Afrika en verrijkt met klanken uit Zuid-Amerika en Turkije, ontstaat een unieke en meeslepende sound.
Rauw, hypnotiserend en dansbaar – een warme, aardse en psychedelische muzikale reis die blijft verrassen. Laat je meenemen op een betoverende vlucht vol energie en passie!
instagram.com/trackvogelsmusic
Dj Frits & Ben
Ze draaien echt alles, behalve gabberhouse. En dan nog wel iets minder dan dat. Fameus en bekend van alles. Gewoon lekker dansen. Op echt lekkere muziek. Ja toch
RUOK
Vorig jaar zette ze de Metabolic Lab al eens op de kop, ze mag het weer doen….hier is Ruok!
Amsterdam music project
Beats on a Boat is terug voor Koningsnacht Ceuvel. Bands en jams de hele nacht door op de Hupsaké woonboot, volg de geluiden door de Secret Garden om dit verborgen podium te ontdekken…!